2011. szeptember 6., kedd

26.

Ryuuichi

Asame-sama távozik, én pedig megint ott maradok ezzel a kölyökkel. Tényleg nem értem, mit lát benne a főnök, de ki vagyok én, hogy megkérdőjelezzem a döntéseit? Nem szólok inkább hozzá. Azzal a reggeli jelenettel eléggé kihúzta nálam a gyufát, most nincs kedvem megint hallgatni a hülyeségeit és semmi mást sem. Végül megérkezik Akihito-sama is és magukra zárja a dojo ajtaját. Legalább foglalkozhatok én is azokkal a dolgokkal, amivel Asame megbízott.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése