Asame
- Nem akarom, hogy értesítsd Tatsukit – jelentem ki határozottan. - Ráér megtudni, ha esetleg beigazolódna a gyanúm, és este Fei elrabolná Shinjit – mondom komolyan. - És a Nokiádat kérem – teszem még hozzá. Elgondolkodom. Valahogy tudatni kéne Tatsukival, hogy nálam lesz Deon telefonja, mert valószínűleg szükségem lesz a segítségére, ha minden a terv szerint halad. - Ha Shinjit elrabolja Fei, minden bizonnyal szükségem lesz Tatsukitól egy-két infóra – árulom el neki. Nem, nem lesz szükségem, de ez is a tervem része. - Erről viszont értesítened kéne, hogy nálam lesz a telefon. Minden más maradjon egyelőre köztünk - jelentem ki nem kérésnek, utasításnak szánva a dolgot.
Testőrömre pillantok, aki már intézi is a harmadik embert, hogy Shinjit kísérgesse majd. Nem igazán akart beszervezni még egyet, de kell mellé valaki, ez tény. Megbízható embert kérek Ryuutól, olyat, aki befogja a pofáját és teszi a dolgát, most nincs szükségem értetlenkedőkre és mitugrászokra. Míg Ryuu telefonál, visszalépek az íróasztalomhoz és elvéve cigarettámat rágyújtok. Még mindig Deont és Shijit figyelem. A kölyök remek munkát végzett vele, tényleg kezd yakuzává válni lassan, habár még sokat kell tanulnia.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése