Asame-sama mostani üzletfele cseppet sem barátságos, és az, hogy nem akarja a közelében tudni a kölyköt, azt jelenti, hogy valószínűleg a kínai emberkereskedelem egyik legnagyobb alakja. Még mindig nem értem, miért nem adja oda egyszerűen valakinek őt. Soha sem lesz olyan, mint amilyet Asame akar maga helyett. Nem tudom, miért gondolja azt a főnök, hogy az utódjává válik majd. Inkább a rabszolgájává, hacsak... Asame-sama alig volt huszonöt, mikor elvesztette Tatsuot. Talán őt látná a kölyökben? Nem utódot akar magának, hanem egy olyan embert, aki újra színt varázsol az életébe? Ráférne már némi boldogság, az tény, de egy tizenhét éves kölyök... kicsit túlzás szerintem. Azt még aláírom, hogy ha a fiú keményen küzd, akkor Asame majd maga mellé veszi, beavatja dolgokba, esetleg partnerévé teszi, de a többi... Egyszerűen képtelenség lesz... Az a kölyök fele annyira sem tiszteli őt, mint azt szeretné a főnök és soha nem is fogja, ebben biztos vagyok. Ugyan mit tudna adni egy ennyire tapasztalatlan senki Asamenak...?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése