2011. szeptember 6., kedd

48.

Kazuki

Oh... Ez az első épeszű reakció, ami hirtelen előtör belőlem, mikor meglátom Deon fejét. A második valószínűleg a rémület lehet, mert ő is olyan fejet vág, mintha szellemet látna. Egyre viccesebb ez a játék. Asame vajon mit csinált vele, amitől ilyen állapotba került? Komolyan ráuszítom Nishit, ha bántotta. Végül csak megerőltetem magam, s kezdeti döbbenetem és rémületem után egy mosolyt varázsolok arcomra, mely hamar átmegy vigyorba.

- Jó reggelt – lépek hátrébb. - Mi történt itt tegnap? - kérdezem őszinte kíváncsisággal. - Asame úgy néz ki, mint akit valósággal agyonvertek az éjjel és ahogy elnézlek, te sem festesz jobban – kuncogom. - Mondd csak, Deon, mi történt? - kérdezem tőle őszintén reménykedve egy határozott válaszban.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése