- Deon – intek neki mosolyogva. - Te tudsz valamit erről az egész felhajtásról? Nishi nem volt hajlandó semmit sem mondani, mondván, ráérek az után megtudni mindent, hogy beszélt Asaméval... Ennyire szar a helyzet? - kérdezem őszintén. - Még azt is megtiltotta, hogy egyedül menjek kocsikázni a városba... - hadarom, mert rohadtul nem értem, mi történt. - Apropó... Asame hogy van? Nishi mondta, hogy állítólag megsérült... - kérdezem komolyan egy nemleges válasz reményében, bár nagyon jól tudom, hogy ebben kár reménykednem, hisz Nishida ilyenben sohasem hazudna.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése