Asame
Rágyújtok, de le kell hunynom a szemem, ha nem akarok beleszédülni a forgó szoba látványába. Naoto valószínűleg egy darabig nem merészkedik a közelembe, se a szemem elé, Ryuu pedig minden bizonnyal még Nishidát kísérgeti, így egyelőre esélyem sincs innen elmozdulni. Van időm legalább gondolkodni néhány dolgon. Akihito bejelentkezett holnapra. Szeretné folytatni Deon tanítását, ráadásul szerzett néhány infót is, amit meg akar osztani velem. A hangjából ítélve komoly dologról lehet szó, így mindennél jobban szeretném őt látni. Már most tudom, hogy pokoli éjszakám lesz, de hamarosan elmúlik ez az egész. Csak most el kéne jutnom az ágyamig.
Eszembe jut Deon. Mielőtt Ryuu bejött, tisztán láttam, hogy valamit akart, de lehet, hogy csak a láz miatt hallucináltam. Nem tudom. Ő hozzám simul, én pedig hozzá szép lassan. Kölcsönösen, és még csak nem is az minden vágyam, hogy mindenáron megfektessem őt, ami nálam azért komoly problémákat vet fel. Öregszem... Menthetetlenül... Felnevetek saját hülyeségemen és felállva magabiztosságot erőltetek magamra, hogy elinduljak vissza a szobámba...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése