2011. szeptember 9., péntek

134.

Asame

A kérdésen elmosolyodom. Fáradt vagyok, ez nem vitás, de valahol érzem, hogy nem lesz gond az éjjel. Nem akarom kitenni őt semminek. Apró bólintással jelzem neki, hogy ha szeretne, akkor jöhet, majd szó nélkül lépek ki dolgozószobám ajtaján és indulok el szobámba. Bent nekiállok levetkőzni és megmosakodni. A tükörben fogadó látvány egyre borzalmasabb. Tiszta alsót veszek, máshoz nincs kedvem, majd egyszerűen csak befekszem az ágyba és várom, míg a kölyök is megérkezik végre, hogy aztán elfészkelve magunkat végre alhassak.


Bár nem gyötörnek lázálmok, nyugtalanul alszom. Többször is megébredek és olyankor ösztönösen szorítom magamhoz Deont, ügyelve arra, hogy ne keltsem fel. Melegem van, megint belázasodtam, így amikor megérzem, hogy Deon szabadulni akar, hagyom, hogy a másik oldalára fordulva elhúzódjon. Neki sem lehet kellemes így mellettem. Nagy nehezen újra elnyom végül az álom.


Megint nem kelek korán. A gyógyszerek teljesen kiütnek, ami egy cseppet sem tetszik. Most már szeretnék túllenni az egészen, mert így tényleg nem megyünk semmire. Ahogy az tervbe volt véve, Nishida olyan kilencfele rám telefonál, hogy egy jó óra és megérkezik. Kelletlenül mászok ki az ágyból, nem akarom felkelteni Deont.


Kimegyek a fürdőbe és elkezdek készülődni, majd miután végzek, bevéve a gyógyszert első utam a konyhába vezet. Reggelit készíttetek Deonnak és kávét mindkettőnknek. Elvonulok a dolgozószobámba és rágyújtva belekortyolok a kávémba. Elgondolkodom, megint az jár a fejemben, mivel tudnám még jobban felidegesíteni Feit. Persze tisztában vagyok azzal, hogy nem kéne, de az ideges ember előbb hibázik. Kíváncsian várom a fejleményeket. Biztos vagyok benne, hogy nem fog neki annyira tetszeni, ha a fagyi visszanyal.


Végül megérkezik Nishida is. Átbeszéljük a mai napra vonatkozó terveket, megbeszélem vele a szombati versenyt is, valamint, hogy mit terveztem Feijel. Az idős yakuzának tetszik a dolog, mert elismerően hümmög egyet, majd biztosít arról, hogy négy nap múlva nekiállunk Kobayashi tönkretételének és Fei Kínába való visszajuttatásának. Kérem Nishidát, hogy Feit elintézhessem. Én akarom őt visszaküldeni a Triádoknak, méghozzá több darabban. Nem kell győzködnöm őt nagyon erről.


Azonban megosztom vele azon aggályaimat is, miszerint biztos vagyok benne, hogy a versenyre is oda fogja tolni a képét. Ráadásul, ha sikerül a tervem és felbosszantom, akkor valószínűleg botrányt is rendez majd a versenyen. Nishida persze ezzel is tisztában van és így még több biztonsági embert intéztet szombatra. Nem bízunk semmit a véletlenre. Eljátsszuk, hogy gyengék vagyunk, majd amikor nyeregben érzi magát Fei, harapunk...


Már várom a szombat estét...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése