2011. szeptember 9., péntek

134.

Kazuki

Ryuuichi beenged Deon szobájába, de sehol sem látom őt, így leülök és rágyújtva várom meg a szoba tulajdonosát. Reményeim szerint nem haragszik meg, hogy itt várom. Elgondolkodom. Deon tényleg megfogta Asamét, ahogy ő is a kölyköt és ez nagyon is tetszik. Ráadásul tartozom egy bocsánatkéréssel Deonnak is. A múltkor elég nagy hülyeséget mondtam neki, miszerint idegennek tituláltam, de abban a pillanatban valahogy nem gondolkodtam. Nem tartom őt annak, különben nem beszélgetnék vele olyan dolgokról, amikről. Másrészről pedig valamit el kell neki mondanom Naotoval kapcsolatban, ami azóta foglalkoztatott, hogy beszéltünk Asame testőréről...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése