Asame
- Akkor este találkozunk – áll fel végül Nishida és indul meg kifelé, hogy összeszedve Kazukit távozhasson. Ryuuichi kíséri ki őket, így én visszavonulok dolgozószobámba és leülök. Rágyújtok, miközben újabb fehér lapot előhalászva, elgondolkodva nekiállok ismét apró darumadarakat hajtogatni. Gőzöm sincs, miért is teszem mindezt és egy pillanatra meg is lepődöm magamon. Na jó, ennyire nem lehet rám rossz hatással Deon. Vagy mégis? Beszélnem kell majd vele néhány dologról. Nem a mai estéről, inkább a szombati versennyel kapcsolatban. Szeretném, ha Kazuki mellett lenne és tovább játszaná az egyszerű szajhát, mert úgy vettem észre, az bevált Fei ellen. Persze valahol sejtem, hogy át kell rágnom magam néhány dolgon vele előtte, s már most készülök arra, hogy nem lesz egy túl könnyű menet ez Deonnal. Ráadásul be kéne neki adagolnom, hogy mibe kell jönnie este... Nem lesz egyszerű, de ebben most kivételesen nem fogok engedni egy kicsit sem. Valahogy úgyis meggyőzöm, megpróbálom...
Sokat szerencsére nem kell várnom a kölyökre, mert alig tíz perccel Nishida távozása után megjelenik a dolgozószobámban és szokásához híven hátsóját az asztalomra téve ül le velem szemben.
- Beszélnünk kell - jelentem ki komolyan.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése