2011. szeptember 10., szombat

139.

Asame

És a várt bomba nem marad el. Robban, méghozzá elég nagyot és elég hangosan, Deon pedig kiviharzik, remélve, hogy ha elmenekül előlem, megússza a dolgokat. Még mit nem. Meg kis faszom... Abba pedig végképp nem megyek bele, hogy itthon maradjon. Ott biztonságban van, itt kurvára nem és ha tetszik neki, ha nem, ezt bizony a tudtára fogom adni. Kedvesen vagy sem, majd meglátjuk. Még mindig tudok köcsög és rideg lenni vele szemben is. Előbb-utóbb úgyis rájön, hogy ezzel nálam nem megy semmire. Maximum az ellenkezőjét éri el annak, amit akar. Hogy is fogalmazta? Ja igen. Mindent megkap, amit nem akar és semmit sem, amit igen. Sajnálom, Deon, a módszerek maradnak továbbra is.


Elveszem az asztalról a qipaot, visszarakom a zacskóba, majd rágyújtva, kezemben a neki szánt ruhával elindulok szobája felé. Tulajdonképpen a hisztije kurvára nem jogos. Egy egyszerű, fekete-vörös, rövid, ujjatlan qipao, nem egy női, túlcsicsázott giccs darab, amit Keiyuu szokott felvenni Nagano kedvéért. Ha azt tettem volna elé, kurvára megérteném a hisztijét, így azonban kibaszottul nem és le is szarom jelenleg az akaratát. Ha azt akarja, hogy Fei továbbra se jöjjön rá arra, hogy nem egy egyszerű szajha, akkor igenis be fogja tartani ezen elvárásaimat, különben baszhatjuk az egészet, akkor akár oda is mehetnénk Feihez, hogy: Te figyelj, ez a kölyök több nekem, mint szajha és még csak nem is egy egyszerű pártfogolt, úgyhogy kérlek, vele zsarolj meg és akkor kibaszott egyszerű dolgod lesz velem.


A másik, amin útközben van időm elgondolkodni, az a felháborodása azon, amit Fei zaklatásáról mondtam. Hülyeség lenne? Nem... Azt akarom elérni, hogy dühében hibázzon, mert azzal megfoghatjuk, ehhez pedig pont arra van szükség, amit teszek. Vagy az lenne a hülyeség, hogy ez még valahol tetszik is? Bocs, kölyök, ilyen az alapcsomag. Nem tudom, miért érzi úgy, hogy ezzel bármi egyéb szándékom lett volna azon kívül, hogy kiugrasszam a nyulat a bokorból. Azért mondtam neki el, hogy ne lepődjön meg semmin, és azért mondtam, amit mondtam, hogy tudassam vele, tisztában vagyok a következményekkel.


Kopogás nélkül lépek be szobája ajtaján. Rideg tekintettel nézek rá és egy szó nélkül dobom az ágyra a zacskót, hogy helyet foglaljak utána szokott helyemen. Nem, nem szólok még. Csak nézem őt érzelemmentes pókerarccal, ahogy azt tettem vele az első napokban is, rideg tekintettel, majd elnyomva a cigarettát a hamutartóban végül belekezdek a dologba.

- A dolgozószobámban rendezett jeleneted teljesen felesleges volt. Megmondtam, addig nem kezellek hercegnőként, amíg nem viselkedsz úgy, mint egy fürdős kurva – mondom ridegen, de előbb nem a ruháról akarok vele beszélni. - Amit Feijel kapcsolatban mondtam, azért közöltem veled, hogy tudd, hányadán is állunk éppen, és nehogy meglepetésként érjen, hogy egyszer majd nem csak morogni fog rám, mint egy veszett kutya, hanem megpróbál belém is marni. Hülyeség lenne? Ha hibázik, vége mindennek, elkapjuk és aki dühös, előbb-utóbb hibát követ el – mondom még mindig színtelen hangon. - Tisztában vagyok azzal, hogy ha nem vigyázok, vagy hogy a te szavaiddal éljek, nem kerítem körbe azt a kurva tüzet, akkor szétterjed. Gondolod, felvágni akartam vele, hogy ó igen, Deon, nézd csak meg, milyen fasza gyerek vagyok, hogy égő gyufát dobtam a benzinbe és még semmi sem történt? Kurvára el vagy tájolódva, csibe... kurvára... Azért osztottam meg veled ezt a tényt, mert nagyon is tisztában vagyok a tetteim következményével, mindennel - zárom le végül ennyivel a témát remélve, hogy felfogja, figyelmeztetni akartam, nem lesz leányálom az elkövetkezendő pár nap... vagy hét, vagy majd meglátjuk, mekkora is a tényleges időintervallum... - Az előadásra márpedig jössz – jelentem ki ellentmondást nem tűrően. - Ott meg tudlak védeni Feitől, itt nem. Csakhogy értsd, csibém, ha itt maradsz, máris kiskapu leszel hozzám Fei számára. És igen, abban fogsz jönni... Nem kérem, hogy viselkedj úgy, mint egy szajha, kurvára nem is szeretném, de ebből nem engedek. Egy tökéletes látszat kell, ehhez pedig a qipao hozzátartozik – magyarázom még mindig kegyetlen ridegséggel. - Kihangsúlyozom még egyszer, csakhogy felfogd, ez egy férfi qipao, de ha ennyire szeretnéd, Hime-chan, kerítek neked sokkal nőiesebbet, vagy választhatsz egy ennél is szajhásabb kimonót...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése