2011. szeptember 11., vasárnap

167.

Asame

Röpke háromnegyed óra alatt érek oda Nishidához és kezemben a katanával, testőrei kíséretében lépek be a dolgozószobájába. Ismét a rideg és kegyetlen álarc mögé száműztem magam. Kazuki összerezzen hangomtól és még a tekintetét is elfordítja, Nishida azonban a maga nyugodtságával áll fel és vezet végül Hitsujihoz.

- Undorító féreg – sziszegem a férfi arcába a szavakat. - Itt az ideje, hogy még egyszer, utoljára dalolni kezdj... - húzom elő a katanát a tokjából...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése