Kazuki
Mikor Nii-san kéri, hogy menjek ki és vigyem Deont is, gondolkodás nélkül teszem meg. Tudom, hogy most fontos dolgokról akarnak beszélni, és azt is, hogy ehhez mi pont nem kellünk. Deont a szobámhoz vezetem, ami kicsit más, mint az övé és hellyel kínálom. Látom rajta, hogy valami nem tetszik neki és nem értem, mi baja. Tudtommal nem tettem semmit, vagy igen? Nem rémlik. A tegnap nagyon is sok volt nekem, így letelepedve mellé az egyik fotelba rágyújtok, majd kérdőn pillantok rá.
- Mi a baj?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése