2011. szeptember 11., vasárnap

178.

Asame

Ideje indulnunk lassan, hiszen az órám bőszen mutatja, hogy már jócskán elmúlt délután fél négy, így elköszönök Nishidától, amúgy sincs már mit megbeszélnünk a dolgokkal kapcsolatban. Most várhatjuk, milyen információkkal lát el Hiroto minket, ha képes lesz rá. Tartom annyira ravasznak azt a kölyköt, hogy sikerüljön neki és hogy ne végezze rövid úton hullazsákban. Elindulok Kazuki szobájához, mert Deon valószínűleg ott van, s egy rövid kopogást követően belépek hozzájuk.

- Indulunk – mondom csendesen, miközben biccentek Kazunak. Deon sírt, de nem itt fogok nekiállni faggatni őt, majd a kocsiban, hazafele. Ha akarja, elmondja, ha nem, akkor meg hallgat és persze az is érdekelne, mi volt az orvosnál. Tudom, utána kellett volna megkérdezni, de akkor nem tudtam arra koncentrálni, zt meg nem akartam, hogy megkérdezem és semmit nem fogok fel belőle...


Már a kocsiban ülünk, egyelőre néma csendben. Rágyújtok, majd magamhoz húzom Deont.

- Történt valami? - kérdezem csendesen, de nem várok sokat és a másik kérdésem is felteszem egyből. - Mi volt az orvosnál?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése