2011. szeptember 5., hétfő

17.


Ryuuichi

- Idefigyelj, kölyök! - próbálok meg értelmes beszélgetést kezdeményezni a rám bízott suhanccal. Remek, nem elég nekem a saját kettő, Asame-sama még egyet varr a nyakamba. Ráadásul az enyémek legalább tudják, mi az a tisztelet. - Nem tudom, mit eszik rajtad annyira a gazdánk, én a helyében már rég bebetonoztattalak volna, de... Nem érdekel, mit csinálsz addig, míg nem okozol gondot. Az udvar tabu, akár le is mondhatsz a biciklizésről. A házban szabadon járkálhatsz, de mindig lesz melletted kíséret. Az alagsorban van medence, ha túlságosan elunnád azt a hülye fejedet. Egy valamit kérek... ha kell valami, nekem vagy Naotonak szólj. Minket könnyebb felidegesíteni, mint Asame-samát, és pontosan tudjuk, mi az a határ, amíg elmehetünk az alapos megruházásoddal, hogy ne kapjunk érte büntetést... - Izgalmas napjaim lesznek, már látom előre, hacsak Asame meg nem gondolja magát a fiú sorsát illetően. Semmi esélyt nem látok erre, márpedig nagyon reménykedem benne...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése