Asame
- Kazukinak túl sokat jár a szája feleslegesen – mondom ki komolyan, mert tényleg így van. Nem eltitkolni akarok dolgokat Deon elől, de mindennek megvan a maga ideje és helye. - Ha valamit nem osztok meg veled elsőre, nem azért teszem, mert nem akarom, hogy tudj róla, egyszerűen csak vagy nincs rá alkalmam, vagy nem érzem égetően fontosnak ahhoz az információt, hogy azonnal az orrodra kössem. Vagy pedig épp azért nem mondom el neked, mert magam szeretnék megbizonyosodni először a kapott információ hasznosságáról vagy épp nem hasznosságáról... - jelentem ki határozottan. Rendben, kicsit talán most keményebb voltam, de nem tetszik, hogy Kazuki ennyit fecseg Deonnak. Nincs gondom azzal, hogy megoszt dolgokat Deonnal, de azzal igen, hogy néha tarthatná a száját, mert nem mindent akarok azonnal megosztani a kölyökkel. A feltételezések hasznosak, de egy rosszul leközölt információ bombákat robbanthat. Lerakom Deon elé a bögrét és én is leülök vissza, majd rágyújtok, s intek a kölyöknek, hogy szolgálja ki magát nyugodtan. Mélyet szívok cigimből és kifújva a füstöt folytatom tovább a válaszadást Deon kérdéseire. - A helyzet jelenleg az, hogy Fei azáltal, hogy megkapta Hitsuji területeit, ha megbecsülést nem is, de mindenképpen helyet szerzett magának közöttünk. Megtűrjük, de ennyi. Hiroto Fei szajhája, de a mi oldalunkon áll, azonban minden tekintetben úgy fog cselekedni, ahogy azt a gazdája kéri. Elsődleges célja az, hogy elnyerje Fei bizalmát, így ott fog keresztbe tenni nekünk a gazdája kérésére, ahol csak tud. Reményeink szerint azonban tudni fogunk ezekről a dolgokról, ha tényleg megbízhatunk a kölyökben – árulom el Deonnak. - Minden marad a régiben, Hiroto továbbra is versenyzőként lesz ott, bár gyanítom, igyekszik meghúzni magát és nem kötekedni, de ha mégis megtalálna, nyugodtan tedd helyre a fejét, csak úgy, mintha semmi sem változott volna azzal, hogy most Hitsuji helyett Feihez tartozik – mondom komolyan. - Viszont a kínait kerüld el, nem akarok botrányt, így is ha nagyon akar, csinál magának, nem kell hozzá a mi segítségünk. – Mikor a múltkori esetet hozza szóba, hosszú percekig csak hallgatok és szívom a cigarettámat, miközben kifele bámulok az ablakon. Akkor a terv az volt, hogy amint úgy van, Deon megkeresi a testőreit és nem mozdul mellőlük, ám azok a barmok elcseszték rendesen. Végül belekortyolva kávémba válaszolok neki. - Akkor is az volt a terv, hogy a testőreiddel maradsz, csak azok a barmok elcseszték az egészet – mondom cseppet sem leplezve azt, hogy mennyire bosszant a dolog. - Egyelőre nem kapsz új testőröket – jelentem ki határozottan. - Majd ha lesz időm átnézni az aktáikat, választok neked újakat, de most egyelőre az a biztos, ha a közelemben maradsz. Már úgyis mindegy, hogy szajhának hisz-e Fei, vagy egyszerű pártfogoltnak... Ha bármi gond lenne a versenyen, maradj Kazuki közelében, vagy gyere vissza hozzám, amint csak tudsz, az a legbiztosabb. Fei nem fog Nishidával szarozni, mert nem áll érdekében, így Kazuki nincs veszélyben. Beszélni fogok Nishidával erről, hogy azért beszéljen Kazuval is, hogy neki nem feladata téged megvédeni, hogy ha úgy adódna, tartson maga mellett, de a lehető legrövidebb idő alatt juttasson vissza a közelembe – jelentem ki komolyan. - Sok mindennel kell számolnom most, hogy nincs Naoto, de új embert nem akarok a helyére, egyelőre legalábbis semmiképpen sem, de mindenképpen lesz velünk még két ember. Ha Kazuki nem tud eljuttatni hozzám, hozzájuk menjetek és mindketten maradjatok ott – kérem komolyan Deont.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése