2011. szeptember 11., vasárnap

281.

Shinji

Miután Ryuu távozik, még rágyújtok egy cigarettára. Ezzel már nem szarozom annyit, mint az előzővel és a kávémat is megiszom mellé. Felállok helyemről megköszönve Ayakonak a kávét és a halat, majd elindulok az irodába, hogy lepihenjek, ahogy azt Ryuu kérte. Elgondolkodom azonban. Elcsesztük ezt az estét, kurvára elcsesztük. Nem lett volna szabad Asaménak utánam jönnie, hagynia kellett volna a francba az egészet és a terv szerint szombaton leszámolnia Feijel. Nem tudtam neki érdemben segíteni és ezzel most nem tudok elszámolni, akármennyire is jól érvel Ryuu vagy sem. Mikor elhaladok a folyosón a bejárati ajtó előtt, Deon lép be rajta egy férfi társaságában. Meglepődök, majd meghajlok előttük.

- Ryuuichi Asame-sama szobájában van Takashival – hadarom el. - Engedelmükkel – kérek elnézést és már tűnök is el a fenébe. Az a fickó Deon mellett nagyon megbámult és a srác arca is olyan rideg volt, hogy még engem is kirázott tőle a hideg. Jobb, ha én most eltűnök inkább, ahogy Ryuuichi kérte.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése