Nyolc óra magasságában benéztem Asaméhoz, de még békésen aludt a kölyökkel, így nem volt kedvem felkelteni őket. Addig is pihen a főnök legalább és nem kell azon aggódnom, hogy hogyan tartsam őt az ágyban. Felettébb meglepett tegnap este azzal, hogy mintha semmi baja sem lenne ült az ágyon és beszélgettek hármasban Tatsukival. Mindig is csodáltam azért, hogy mennyire erős, hogy még komoly sérülések mellett is tudja magát tartani. Lassan azonban az órámra pillantok újra. Fél tíz. Ideje ránéznem a főnökre, ám még van pár papír, amit át kell futnom. Nagyon bízom abban, hogy ha gond van, Deon azonnal szólni fog. Nekünk viszont tényleg haladnunk kell a munkával, mert nem állhat meg az élet. Shinjit reggel elküldtem egy-két helyre, hogy szedje össze a számlázást, majd délután átfutom vele vagy Asaméval, ha nem tudna a főnök pihenni. Fülemhez emelem a telefont és Nishida-samát tárcsázom. Újabb információi vannak.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése