Asame
- Ha ez lenne a mérvadó, akkor én kísérgetnélek, mint testőr, szakmát váltva – heccelem őt kicsit. - De persze ilyen szempontokat is figyelembe kell vennem – mosolyodom el. - Azzal vitába szállnék, hogy Shinji még tanuló – mondom komolyan. - Közel öt éve van Ryuu mellett és a testőrségben is, annyira már nem kezdő attól függetlenül, hogy eddig nem volt lehetősége ilyen formában belekeveredni a dologba – árulom el neki. - Tény, hogy nincs tapasztalata, de mindenki így kezdi. Így kezdte Ryuu, Naoto és még sorolhatnám napestig visszamenőlegesen... Egyelőre azonban tényleg marad melletted, amíg nem találunk mást, majd meglátjuk, hogy alakul – zárom le ezzel a Shinji-témát. Azon, hogy egyedül Nishida nem lazult el mellette, elmosolyodom. Nishi soha nem is fog. Egyedül talán Kazuki az, aki láthatja őt teljes valójában, az, hogy néha velem is könnyedebb, lazább, a hosszú évekre visszanyúló ismeretségnek köszönhető és annak, hogy együtt dolgozunk már elég régóta. - Tatsuki és köztem lévő kapcsolat megszilárdítása nem lenne rossz lépés, de nem igazán tervezem én sem – árulom el neki. - És ahogy elnéztem, ő sem igazán. Egyelőre hagyjuk ennyiben a dolgot. Betartom, amit ígértem neki, aztán majd meglátjuk.
Akihiton keresztül van kapcsolatom az alvilággal, még ha ez édeskevés is és nem annyira széleskörű, mint amilyen Tatsuki révén lehetne, de sosem akartam túlságosan belebonyolódni abba. Miért? Mert külön világ az és külön világ ez. A közös érdekek persze mindig összehozták a két világot, de csak addig, míg szükséges volt és ezt nem kívánom sem felborítani, sem megbolygatni. Majd alakul, lesz, ami lesz alapon.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése