- Nem – felelem röviden Deon kérdésére, miközben újabb papírokat nézek át, ám Akihito nem hagyja annyiban a dolgot. Sejtettem. Alakul a dolog. Négyen egy ellen. Esélytelen a helyzetem, azt hiszem.
- Dehogynem – mondja rám cáfolva, majd lerakva a papírokat feláll. - Segítek neked kaját hozni, szerintem Ayako már kész van vele, Asame meg, ha nem eszik, megtömöm – vonja meg vállát. - Na gyere! – int Deonnak és elindulnak végül. Kamik az égben, könyörgöm...! Továbbra is a papírokat nézegetem. Több olyan is van közöttük, melyek megfigyelt személyek napi programjait írják le részletesen. Majdnem az is szerepel a jelentésekben, hogy mikor voltak utoljára szarni. Apropó, beszélnem kell Deonnal Shinjiről. Illetve arról, hogy Shinji mától az ő testőre, valamint nem ártana Ryuuval is beszélnem erről a dologról. A kölyök remekül teljesített a verseny estéjén, kiérdemelte a bizalmamat és a megbecsülésemet, így nem magam mellé szeretném őt. Megbízom benne, és abban is, hogy jól fog teljesíteni Deon mellett. Szeretném, ha a kölyökkel olyan kapcsolatuk lenne, mint amilyen köztem és Ryuu között van, de ehhez az kell, hogy mellette kezdjen el dolgozni, mint személyi testőr és ne mellettem. Nekem tökéletesen megfelel Ryuu állandónak, ha pedig menni kell valahová, elég lesz egy egyszerű testőr is kíséretnek.
Nem telik bele sok idő, végül Deon és Akihito is visszatérnek az ebéddel. Szeretném, ha nem akarnának tömni, de mindketten úgy néznek rám, hogy kénytelen-kelletlen, de nekiállok én is az ebédnek. Nem eszek sokat, csak annyit, hogy megnyugodjanak a kedélyek, bár Deon rosszalló pillantását így is megkapom.
- Dehogynem – mondja rám cáfolva, majd lerakva a papírokat feláll. - Segítek neked kaját hozni, szerintem Ayako már kész van vele, Asame meg, ha nem eszik, megtömöm – vonja meg vállát. - Na gyere! – int Deonnak és elindulnak végül. Kamik az égben, könyörgöm...! Továbbra is a papírokat nézegetem. Több olyan is van közöttük, melyek megfigyelt személyek napi programjait írják le részletesen. Majdnem az is szerepel a jelentésekben, hogy mikor voltak utoljára szarni. Apropó, beszélnem kell Deonnal Shinjiről. Illetve arról, hogy Shinji mától az ő testőre, valamint nem ártana Ryuuval is beszélnem erről a dologról. A kölyök remekül teljesített a verseny estéjén, kiérdemelte a bizalmamat és a megbecsülésemet, így nem magam mellé szeretném őt. Megbízom benne, és abban is, hogy jól fog teljesíteni Deon mellett. Szeretném, ha a kölyökkel olyan kapcsolatuk lenne, mint amilyen köztem és Ryuu között van, de ehhez az kell, hogy mellette kezdjen el dolgozni, mint személyi testőr és ne mellettem. Nekem tökéletesen megfelel Ryuu állandónak, ha pedig menni kell valahová, elég lesz egy egyszerű testőr is kíséretnek.
Nem telik bele sok idő, végül Deon és Akihito is visszatérnek az ebéddel. Szeretném, ha nem akarnának tömni, de mindketten úgy néznek rám, hogy kénytelen-kelletlen, de nekiállok én is az ebédnek. Nem eszek sokat, csak annyit, hogy megnyugodjanak a kedélyek, bár Deon rosszalló pillantását így is megkapom.
- Később eszek még – jelentem ki. - Ha egyszerre túl sokat akarsz belém diktálni, annak sem lenne jó vége – magyarázom is meg neki. Nem sok ételt ettem az elmúlt napokban, mert vagy aludtam, vagy aludtam. Vagy éppenséggel vele foglalkoztam. A gyógyszerek miatt persze valamennyit muszáj, de a túl sok étel kijönne belőlem most. - Egyébként – nézek Deonra komolyan és kezdek bele abba, amit mondani akarok neki - döntöttem a testőröddel kapcsolatban. Nem, nem azzal, akit Tatsuki akar melléd adni – teszem hozzá, mielőtt félreértené. - Shinjit kapod – jelentem ki végül határozottan, s mielőtt tiltakozhatna vagy ellenérvelhetne, meg is magyarázom neki, miért. - Szeretnék egy olyan testőrt tudni melletted, aki van annyira jó, mint Ryuuichi. Shinji fiatal még, de a képességei vannak olyan jók, mint a mentoráé – mondom komolyan. - Egy idősebb testőrrel nem biztos, hogy jobban járnál, mint vele, van időtök összeszokni, egymáshoz csiszolódni, ahogy mi is megtettük ezt annak idején Ryuuval és Naotoval. Azt szeretném, ha ugyanúgy a bizalmasoddá válna, mint nekem ők. Ha ez nem menne, elég lesz akkor elgondolkodnom azon, hogy lecseréljem, de bízom abban, hogy megértitek egymást és együtt tudtok majd dolgozni - fejezem be végül a magyarázatomat.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése