Sokáig tart, míg a délutáni csúcsforgalomban átverekedem magam a városon és végül hazaérek. Beparkolom az X6-ost a garázsba és első utam az irodánkba vezet. Shinji a gépnél ül és dolgozik keményen, én pedig nekiállok levenni magamról a fehér cuccokat és visszaöltözni a megszokott feketébe.
- Volt valami itthon? - kérdezem meg a kölyöktől, miközben belebújok nadrágomba és bekapcsolom az övet. Remélem, nem történt semmi, míg távol voltam és Asame sem keresett túlságosan, mert nem tudtam szólni senkinek, hogy tagadják le, hova mentem. Persze tudom, hogy sokáig nem halogathatom azt, hogy elmondjam a főnöknek a dolgot, de még nem most fogom ezt megtenni.
- Semmi – mondja belemerülve még mindig a gépbe, mire mögé lépve megborzolom haját.
- Nino, azért ne vidd túlzásba! – mondom neki komolyan. - Szóval?
- Deon mellé raktak testőrnek – mondja ki végül, én pedig meglepődöm. Asame nem említette még, hogy ezt akarja.
- Volt valami itthon? - kérdezem meg a kölyöktől, miközben belebújok nadrágomba és bekapcsolom az övet. Remélem, nem történt semmi, míg távol voltam és Asame sem keresett túlságosan, mert nem tudtam szólni senkinek, hogy tagadják le, hova mentem. Persze tudom, hogy sokáig nem halogathatom azt, hogy elmondjam a főnöknek a dolgot, de még nem most fogom ezt megtenni.
- Semmi – mondja belemerülve még mindig a gépbe, mire mögé lépve megborzolom haját.
- Nino, azért ne vidd túlzásba! – mondom neki komolyan. - Szóval?
- Deon mellé raktak testőrnek – mondja ki végül, én pedig meglepődöm. Asame nem említette még, hogy ezt akarja.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése