Akihito
Asame kezd egyre jobb színben lenni és egyre könnyebben beszél is, de fáradt, így arra kérem, próbáljon meg pihenni, miközben még mindig hűtöm arcát a nedves törülközővel. Lehunyja szemét, és kivételesen hallgat is rám. Mit meg nem adnék azért, ha ezt sűrűbben is megtenné, de komolyan...!
Ekkor megszólal a telefonom. Az egyik informátorom az, így minden hezitálás nélkül veszem fel a készüléket. Nem szólok semmit bele, gyorsan elhadarja, amit tudnom kell. Lux elment a kölyök szüleinek házához. Ráadásul Deon éppen ott van és tárgyalnak. Fantasztikus. Ezt az infót előbb is leközölhette volna.
- Hányan vagytok ott? - kérdezem komolyan, mire azonnal megkapom a választ, hogy ketten, de azt is elmondja, hogy mások is vannak ott, szintén alvilágiak, de nem Luxnak dolgoznak. Meghallgatom az infókat, majd kinyomom a telefont és Ryuura pillantok. Asame persze nem bírja ki szó nélkül és rákérdez, mi történt. Na most légy észnél, Aki, különben készítheted a szíjakat Asaménak, hogy itt tartsd őt! - A tanítványaim voltak. Késik a segédedző – jelentem ki komolyan. Valahogy beszélnem kéne Ryuuval, de amíg Asame ennyire fülel, esélyem sincs. Oké, nincs altató kéznél véletlenül?
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése