Miután Ryuu és Aki-sama távoznak, nekiállok kicsit rendet teremteni az irodánkban, majd elővadászva a törülközőmet elvonulok zuhanyozni. Kellemes a meleg víz, főleg egy ilyen nap után. A hajamat is megmosom. Hallom, hogy az asztalon felejtett telefonom zenélni kezd az üzenetjelző hangon. Befejezem a zuhanyzást és derekamra csavart törülközővel lépek ki az asztalhoz és megnézem, kinek hiányoztam. Deon... Visszaírok neki: „Be tudnám... vigyem is?”. Miután elküldöm az sms-t, nekiállok felöltözni. Szeretem az ilyen kérdéseket és húzni a másikat. Emlékszem, régen mennyit szívattam a húgaimat ezzel. Kérdeztek valamit és ahelyett, hogy megcsináltam volna nekik, válaszoltam, hogy persze, meg tudom csinálni. Hosszú percekig játszottuk ezt, mire végre kinyögték, hogy legyek kedves és tegyem meg, én pedig jókat röhögtem rajtuk otthon, főleg, mikor már a negyedik mondatnál kiakadtak.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése