Asame
És továbbra is a szokásos műsor van terítéken. Tényleg nem veszi észre, hogy nem tud felhúzni vele? Sőt, még szórakoztat is. Egy darabig néma csendben tűröm, hogy kövessen, ám a hirtelen hallgatása meglep. Kifogyott az ötletekből, vagy csak attól fél, hogy eltávolíttatom a közelemből? Utóbbira tippelek... Ha már illendően végighallgattam a mondókáját, ideje válaszolnom is.
- Abban a pillanatban, hogy nem viselkedsz úgy, mint egy fürdős kurva, beszélhetünk a megszólításodról is, csibém. Addig vagy elviseled, vagy pattogsz miatta, mint a nikkelbolha. Nyugodtan hívj fatökűnek, nem tudsz meghatni vele – mondom ridegen. - Másrészről Ryuuval még mindig lehet értelmesen beszélni, így ha valami ilyen jellegű problémád akadna, egyszerűen állj elé és mondd el, ne csak velem szemben legyen nagy pofád, aranyom – lépek be dolgozószobámba és indulok el a megszokott bőrfotelemhez. Kiteszem az asztalra a cigit. Igazából rohadtul nincsen ma semmi dolgom. Intek a kölyöknek, hogy ha akar, leteheti a hátsóját és rá is gyújthat, mert jelenleg nem áll szándékomban kidobni innen, főleg amíg képes valamennyire viselkedni is. - És persze – gyújtok rá megint –, ha néha nem hisztizve és dacosan adnád elő a kívánságaidat, még lehet, hogy teljesülnének is. Feltett szándékom volt téged elvinni vásárolni, hogy kiélhesd magad, de erősen elgondolkoznék azon, hogy megtegyem. Arról pedig, hogy mennyit és mit pakoltál le az asztalomra, nem vagyok hajlandó vitát nyitni... Úgyhogy, tubicám, ha végre túlteszed magad a hercegnő ötpercen, akkor szedd össze magad és elviszlek bevásárolni. A piperecuccaid pedig ott vannak az ajtó melletti szekrényben...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése