2011. szeptember 11., vasárnap

398.

Shinji

- Ebben igazad van – mondom őszintén. - Én sem álltam otthon senki elé azzal, hogy figyeljetek, nem csak a lányokra gerjedek. Alakultak a dolgok. Persze a két húgom előbb tudta meg, mint a szüleim – mosolyodom el. - Gyanússá vált nekik, hogy miért zárkózom be az aktuálissal hosszú órákra, végül csak kénytelen voltam kinyögni, hogy nem éppen kártyapartikat rendezünk a szobában... - árulom el Deonnak. - Volt döbbenet, majd faggatózás... azt hiszem, az volt életem leghosszabb és legkínosabb két órája, mire elmagyaráztam nekik a helyzetet. Most meg... le sem lehet őket lőni. Muszáj volt valamit kitalálnom már ellenük, mikor sokadjára jöttek az olyan kérdések, hogy "És az jó? És milyen érzés? És nem zavar, hogy nekem is farkam van?" – nevetem el magam a végére. - Kiborítóak tudnak lenni – mondom komolyan. Persze imádom a húgaimat, de néha sok belőlük. Sok mindent eltűrtem mellettük, de a magánéletem azért mégis csak az enyém. - Ez volt a leggyorsabb módja annak, hogy elhallgattassam őket. Végülis a szüleim is így tudták meg a dolgot... Az egyik nap felvittem egy srácot otthonra, a kisebbik húgom persze megtalált és ott a folyosón kezdett el faggatni, hogy most azt fogjuk csinálni? És mondjak már valamit, mert őt érdekli... Akkor buktam le... Nem volt könnyű, de végül anyámék megértették, utána nem sokra rá pedig saját lakásba költöztem a munka miatt – fejezem be végül.


A fétiseket valahol én is perverziónak tartom, egyik-másikat. Mondjuk a segédeszközökre sem gerjedek, ha valakivel le akarok feküdni, akkor ahhoz nem kell semmilyen segédeszköz, maximum tényleg egy bilincs vagy egy sál, hogy kikötözd az illetőt, mert az viszont jó is lehet.

- Igazából én sem tudom hova tenni azokat, akiknek van valami fétisük... legyen az bármi, harisnya, tököm tudja, mi... Egy lányon igenis jól néz ki a harisnya, de kábé addig, míg nem tépem le róla, mert várja ki a fene, hogy levegye – vigyorgom. - De ugyanez a segédeszközök... A hideg kiráz tőlük – borzongok meg ténylegesen is. - Ha valakit ki tudok elégíteni nélkülük is, akkor nincs sok értelme, ha meg nem, akkor velük sem valószínű...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése