Megyünk. Ezen nincs mit meggondolni, s miután kimennek, kikelek az ágyból, hogy nekiálljak készülődni. Persze segítségre szorulok erősen, mert Akihito megint nem végzett fél munkát. Ryuut hívom, aki nem sokkal később megjelenik, s bár kifejti véleményét, hogy nem kellene mennem, nem akadályoz meg abban, hogy amit eldöntöttem, azt ne vigyem véghez.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése