A szobámba ballagok, közben Shinjinek írok smst: „Gyere át a szobámba az aktával.”, s miután elküldöm, belépek és meglátom az ágyamon a dossziét. Legalább ez már itt van. Rendben. Akkor leülök és átnézem, mi ez. Közben rágyújtok. Ez nem Tatsuki míves írásával lett feljegyezve, hanem nagyon apró írásjelekkel, méghozzá igen takarékoskodva a hellyel. Így jojózni fog a szemem, pedig a leírt információk nagyon is fontosak. Shinjiről írták őket, méghozzá úgy fest, alvilági szemlélettel. Mi a szar ez és hogy a pokolba jutott hozzá ilyesmi?!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése