Ryuuichi
Mikor nyílik az ajtó és Bakari lép be rajta, egy pillanatra meglepődöm, s mikor előáll minden kertelés nélkül azzal, hogy mit akar tudni, csak aprót biccentek, jelezve, hogy rendben van részemről a dolog.
- A testőrök feladata elsősorban a célszemély védelme bármi áron – kezdek bele. - Bár gondolom, ezt nagyon nem kell ecsetelnem. Ha mennie kell valahova teszem azt Asame-samának, általában a két legjobb emberét viszi magával, illetve azt, akiket állandóra választott maga mellé. A ti esetetekben ez Shinjire és rád vonatkozik. Az autók, amivel menni szoktunk, páncélozottak, golyóálló üveggel vannak ellátva és egy bombatámadást is kibírnak. Persze nem egy tonna C4-est, de egy kisebbet igen. Nálunk az a szokás, hogy mindenhova kísérjük a gazdánkat, állandóan mellette vagyunk, figyeljük a környezetet, biztosítjuk a helyszínt, legyen szó akár egyszerű ellenőrzőkörútról, akár egy jótékonysági estről vagy versenyről. Mindig a közelében vagyunk, nem állandóan rátapadva, de kellő távolságban ahhoz, hogy megvédhessük őt. Ugyanakkor kisebb feladatokat is ellátunk a yakuzánk számára – teszem hozzá. - Lényegében ennyiről szól a dolog, kerüljük a konfliktusokat, vagy ha kialakulóban van, igyekszünk kevés gondot okozva helyre tenni a dolgokat. A ház biztonsági rendszere kicsit bonyolultabb már. Több fegyveres őr teljesít szolgálatot a nap huszonnégy órájában, kutyákkal. Több helyen kamera van elhelyezve - mutatok az egyik monitorra. - Mindent elektronika vezérel. Amint láttad, a falak magasak és a kapuk is úgy vannak kialakítva, hogy ne legyen egyszerű áttörni őket. Nem mondom, hogy a rendszer tökéletes, minden ellen nem lehet védelmet biztosítani, de igyekeztünk kihozni mindenből a maximálisat. Az üvegek az épületen golyóállóak, hogy egy esetleges fejvadásznak ne legyen egyszerű dolga... - zárom le ennyivel, miközben azon gondolkodom, van-e még valami, amit hirtelen vázolnom kellene Bakarinak. - Ha van kérdésed, tedd fel nyugodtan, az én fejem sem káptalan – vallom be.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése