2011. szeptember 6., kedd

44.

Asame

Mindennek megvan a maga miértje. Ahogy annak is, miért kellett neki VIP páholyból végignéznie az előbbi jelenetet. Hagyom, hogy rájöjjön majd. Mikor kiszáll a kocsiból, intek a testőröknek, hogy tartsák azért szemmel, mielőtt meggondolatlanságában leállna bárkivel kötekedni. A legtöbb versenyző itt független ugyan, de akad köztük olyan is, aki valamelyik yakuza kis védence és nincs kedvem most senki fejét hülyére verni miatta. És amúgy is reménykedem abban, hogy előbb-utóbb rájön, néha jobb lenyelni dolgokat, mint kimondani azokat. Szemem sarkából pillantok rá csak, néha-néha, hogy azért ha gond van, közbeavatkozhassak, s mikor merő véletlenségből pont Kazuki kocsiját részesíti néhány gyengéd simogatásban, már nincs okom aggódni. Kazu ismeri Naotot, így esze ágában nem lesz kötöszködni Deonnal, és amúgy is a kölyök imádja, ha körülugrálja valaki, legyen szó az autójáról, vagy bármi másról. Ezért imádja Nishidát is.


Az idő lassan telik, én pedig szinte egymás után gyújtok rá a cigarettákra nekidőlve BMW-m oldalának, miközben le nem veszem szemem a kölyökről. Hitsuji és Nishida elmásztak valamerre, nem is érdekel, hova. Itt nincs helye üzleti cseverészéseknek, így ők is lefoglalják magukat. Ahogy azt sejtettem, Kazuki odamegy a kölyökhöz és kezet nyújtva neki, mosolyogva kezd el csacsogni vele. Tipikus uke... Még mindig hihetetlen, hogy Nishidának ez tetszik. Jó, meg kell hagyni, Kazukinak kurva jó a segge és a szája...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése