Kazuki
Pislogok, mint borjú az újkapura, ahogy hallgatom Deont. Kivágta a szobából Asamét? Ez akarva-akaratlanul is jóízű nevetésre késztet. Sok mindent megadtam volna azért, hogy lássam azt a jelenetet. Szerintem pont ezért választotta a jégcsapkirályfi ezt a kölyköt. De nekem meg teljesen jó Nishi mellett, és nem is bánom. Leülök az egyik fotelba, míg Deon leadja a rendelését és rágyújtok. Remélem, nem zavarja a dolog, bár ha Asame pöfékelését elviseli, akkor az enyémet is.
- Gyújtasz? - kínálom meg cigimből. - Őszinte leszek, megnéztem volna azt a tegnapi jelenetet – kuncogom. Nem tehetek róla, el nem tudom képzelni, hogy festhetett az a dolog, hogy egy tizenhét éves suhanc csak úgy kirakja a szobából az egyik legkegyetlenebb yakuzát és meg is ússza azt minden fenyítés nélkül. - Én mondom neked, Asame nem véletlenül választott téged és az, hogy lehetőséget kínál eladás és golyó helyett... Én élnék vele... Amikor Nishihez kerültem, megkönnyebbültem. Asame mellett nem könnyű az élet, elhiheted. És megvannak a maga módszerei ahhoz, hogy pillanatok alatt csináljon bárkiből engedelmes kiskutyát. Veled valamiért mégsem teszi... - mondom ki őszintén. - De, miért nem akarod ezt elfogadni? Várj, nem is, inkább az a kérdés, miért nem mered elhinni, hogy esetleg Mr. Jégtömbnek jelentesz is valamit? Mert elárulom neked, más már rég valamelyik folyó alján barátkozna a halakkal.. - mosolygok rá őszintén.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése