2011. szeptember 6., kedd

60.

Kazuki

Hallgatom őt és hirtelen túl soknak tűnik az információ, amit össze kell raknom. Tehát oké, az apjának van egy kurva szarul menő cége, aminek köze van Kínához és Kobayashi szenátorhoz. Eddig stimt, még azt is értem, hogy ez a Fei árut keres magának, de azt már nem igazán, hogy akkor most ez a három dolog hogy kapcsolódik össze. Jó, sejtem. Kobayashi valószínüleg Deon apjának cégét használja fel arra, hogy... bassza meg...

- Deon, én azt hiszem, látok valami összefüggést ebben az egészben. Kobayashi mindig is támogatta a Kínával kapcsolatos dolgokat. Szerintem a mi hőnszeretett szenátorunk tagja a Triádoknak, az ottani maffiának, így könnyen tud intézkedni. Az meg, hogy Fei mit akar, csak még egyértelműbbé teszi az egészet... - mondom komolyan. - Gondold csak el, Kobayashi valahogy elérte, hogy apád cége Kínában érdekelt legyen, hogy rengeteg mindent szállítsanak... Mi van, ha a ládákban nem kacatok, vagyis nem csak kacatok kerülnek ki? Elvégre a Triádok ténylegesen is aktív résztvevője a szervkereskedelemnek. Máris megvan az ok, amiért ekkora pénzek érkeznek a cégnek... másfelől, ha Fei területet akar, akkor mindezt azért, hogy egyszerűbb dolguk legyen árut szerezni... - magyarázom meg neki, én mire jutottam és valahol biztos vagyok abban, hogy Nishi és Asame is erre a következtetésre fog jutni jó pár szobával arrébb. - Már csak az a kérdés, hogy apád tud-e erről... Bár kötve hiszem, hogy nem... És ha védettséget ajánlottak fel neki azért, hogy ezt tegye? Teszem azt, Kobayashi ígéretet tett arra, hogy nem bántja a családját, ha engedelmeskedik neki... Vagy ez kizárt lenne? - kérdem őszintén. Biztos vagyok benne, hogy Asame nem véletlenül nem mondott el mindent Deonnak, és hogy most én ezt teljesen elcsesztem, de úgy érzem, muszáj legalább ennyit megtudnia neki is. Na jó, megbízom Asaméban, nem arról van szó, de így legalább biztos... - Cheng egy kínai kis féreg volt, aki nem egyszer verte át Nishit és Asamét is. Nishida tervezte a leszámolást és Asamét kérte meg, hogy végezzen vele. Hitsuji és Nishida leszámoltak Cheng embereivel, hogy Asame gondtalanul végrehajthassa a bosszúját, amely igazából mindhármuknak elégtétel volt valahol... Asame mindig érdekes módon intézte az ilyen dolgait. Ha valakivel ekkora nézeteltérése volt, mint Chenggel, akkor a hagyományoknak megfelelően hívta ki az ellenfeleit párbajra, melynek a vége mindig az volt, hogy megszégyenítve az ellenfelét vágta le a fejüket a katanával. Nem tudom, ez Asaménál valami hagyomány, vagy tradíció, vagy a tököm tudja, mi, de Nishinek és Hitsujinak kellett Cheng feje... gondolom, meg is kapták...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése