2012. május 13., vasárnap

150.

Deon

Jeremy nem túlzott, amikor azt mondta, imádja a testvéreit és megtenne értük bármit, hiszen láthatóan megszívja magát erővel, mikor Katsuri róluk kérdezi. A férfi biccent, mikor megkapja az információkat, aztán egy kicsit elgondolkodik. Valamit számol, vagy legalábbis teljesen olyan képet vág, néha nyugtáz magában dolgokat, végül bólint pár aprót.

- Belefér. Tatsuki mondta, hogy még nem döntöttetek a kölykök ügyében... mintha ez csak rajtatok múlna - jegyzi meg morogva, aztán legyint. - El tudom vállalni őket, de ha hozzám kerülnek, én döntök a sorsukról. Tehát, hogy mi lesz belőlük, milyen képzést kapnak, mit lehet és mit nem - pontosít szigorúan. - Gondolom, ismered a rád vonatkozó szabályokat. Ha a testvéreid hozzám kerülnek, hasonlók lépnek érvénybe náluk is azzal a különbséggel, hogy amíg én úgy nem látom, semmire nem mondhatnak nemet, ahogy időnként igent sem. Neked tanítványként szabadságod van, nekik kölyökként nincs, máskülönben meghalnak. Nem vagyok gyerekgyilkos - jelenti ki határozottan -, pusztán nem tudok egyszerre hat-nyolc gyereket kordában tartani. Jelenleg Tatsuki hat éves kisfia velünk él, mint mondtam, Tamaki is időnként rám sózza a két porontyát, ők kettő és öt évesek, ahogy Kageru sem felejti el, hogy elfér nálam a három kölke, ők nyolc évesek. Emellett van két fiam tíz és hat évesek - teszi hozzá. Hát nem tudom, ki hogy van vele, én korrektül megdöbbenek. Eszembe jut a csesztetése Tatsukinak azzal kapcsolatban, hogy kezdek abba a korba érni, amikor is esedékes legalább az első gyerek összehozása és kiráz a hideg. Ezek szerint a fiát és... talán a másik kettő is a fia... sikerült rávennie és így népes családot hoztak létre, de hogy engem erre soha a kurva életbe nem vesz rá, az holt biztos. Nem tűnik épeszűnek ez az egész, főleg, mert én tudom, hogy maximum csak Katsurinak van felesége és olyan gyereke, aki teljes mértékben a testvére a másiknak, egyébként féltestvérek. Másképp nem lehetséges, hogy Kagerunak három nyolcéves fia van, mivel a hármas ikrek igen ritkák. Nem lehetetlen, ezt be kell látnom, de kizártnak tartom, hogy összehozta volna.


Klán... most kap új értelmet a szó. Ha Katsuri, Kageru, Tamaki és Anai testvérek, a tizenháromból valamennyire már ismerek négy utódot. Anainak biztos vagyok benne, hogy nincs gyereke, ellenben ő hozza a klánba Kanét, a legjobb barátnőjét. A három fiúnak, mert gondolom, Kageru és Tamaki fiúk, meg több gyereke is van már. Igaz, hogy kicsik, de héttel nő a létszám. Aztán Katsuriról tudom, hogy házas ember, noha az ismereteim csak eddig nyúlnak, ám ha ő vigyáz mindig a kölykökre, akkor nyilván ismerik őt még emberek, mert Tatsukinak még van kilenc gyereke, akikről semmit sem tudok. Illetve azt megtudtam, hogy egy hatéves kisfia Katsurinál van és rémlik, hogy mintha lenne egy két éves lánya. Maradt hét ivadék, akiről semmit sem tudok. De ez akkor is már rengeteg ember. Ide tartozom valamilyen szinten én is, Jeremy egyértelműen és vitathatatlanul, meg ha belemegy, akkor a három testvére is. Bakari, valószínűleg valamilyen szinten Shinji, s akkor még arról sincs fogalmam, Tatsuki idősebb gyerekei mit halmoztak fel megbízható kapcsolatok címén. Te jó ég...!


És innen belegondolva, ha Tatsuki meghalna, kibaszottul nagyot bukna a csapat, hiszen ő a legidősebb, ő tart kézben mindent, gyakorlatilag őrá épül az egész klán. Biztos vannak csatlósok, kutyák, akik ide tartoznak, de egyelőre csak ezt a szeletét látom az egésznek és így még jobban megijeszt az a gondolat, hogy mennyi minden zuhanna a nyakamba.

- Ha testvéreid képesek fegyelmezettek és engedelmesek lenni, nem lesz velük gond - folytatja szigorúan Katsuri. - Ha megedzettem őket, én keresek nekik mestereket és nem valószínű, hogy együtt maradnak, de nem lesznek eltiltva egymástól, csupán mind a maguk helyén lesznek. Ha ez neked megfelel, majd visszatérünk a kérdésre egy alkalmasabb pillanatban - közli, ezzel lezárva a monológját. Kemény...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése