2012. május 13., vasárnap

38.

Eiji

A srác leszáll rólam és minden jel arra utal, hogy nem akar bántani, megverni, megalázni még jobban. Sőt, még burkoltan arra is megkér, hogy mondjam el, mi a véleményem, álláspontom. Ki a francnak hiszi magát?! Vagy azt hiszi, ha újra felkínálja a seggét Tatsukinak, megmenthet, illetve ha csak megpróbálja, kedvelni fogom? Nagyon naiv, ha így van. Még mindig azt hiszi viszont, hogy tud rólam bármit, s mikor cigarettával kínál, elfordulok tőle és a fejem tetejére húzom a takarót, mert még a hangját sem akarom hallani. Persze hallom, hogy beszél, a szavaira azonban nem akarok figyelni, ezért minden erőmmel azon vagyok, hogy ne értsem meg, mit mond.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése