2012. május 13., vasárnap

61.

Jeremy

Hogy mit várok? Minimum egy lecseszést, mert nem bírtam tovább nézni a szenvedését, mert a végén megenyhültem, vagy ilyesmit, de amit hallok... Hirtelen dob meg bennem valamit. Tehát elégedett, tehát ennyit lehet és ettől a tudattól végül csak megerednek azok a könnyek, amiket már vártam. Nem zokogok, csak egyszerűen folynak le az arcomon, forrón, nedvesen. Jólesik sírni, hiszen mégis csak megtettem valamit, ami ha azt nézzük, bűn és nekem mégis jólesett. Kivéve a vége, azt kicseréltem volna.


Tatsuki a tesóimról kérdez és összeszedem magam, a hangom csak kicsit remeg, ugyanakkor a könnyekkel nem tudok mit kezdeni.

- Van egy idősebb hölgy, itt lakott a házban, de a fia kómába esett és hozzá költözött, nem lakik messze, ugyanakkor a ház nagy. Sokszor húztam meg magam nála, mert ismerte a helyzetem. Ha megkérem pár hétre, egy-két hónapra befogadja őket, de véglegesen biztosan nem. – Felnézek Tatsukira, hogy mi a véleménye. – A kölykök is ismerik, így nem hiszem, hogy gond lenne és ő sem lenne egyedül. - Anya... - elgondolkodom. – Nem tudom – vallom be. – Hagyok neki egy üzenetet, ennyi. Sosem volt jó anyánk és szeretném kitörölni az életemből, a kicsik meg eldöntik, hogy mi legyen. Én soha többet nem akarom látni – mondom ki ezt keményen. Közben az agyam már azon jár, hogy Tatsuki mivel is fejezte be és miközben beszélek, elönt a hála. – Köszönöm – mondom végül, majd tovább agyalok. – Össze kéne pakolnom a cuccainkat, igaz?

2 megjegyzés:

  1. ez durva volt... Jeremy tényleg furcsa, egyik percről a másikra vált hangulatot, más lesz az arca vagy a szeme. meg akarom érteni, de érzem, nem könnyű menetre vállalkoztam ezzel :)
    igazából nem gondoltam hogy kinyírja, de talán neki is így volt jobb. lehet hogy a lelkiismerete nem nyugodott volna bele abba, hogy olyan sokáig szenvedteti, talán az a tett lesüllyesztené őt Lucas szintjére.
    érdekel, mi az a cuccai közül amit elrejtett otthon.
    rajzok?

    vajon Tatsuki mikor áll le azzal hogy Deonhoz hasonlítsa? bizonyos mértékben igaza van, hogy rengeteg mindenben hasonlítanak, de bizonyos tekintetben pedig teljesen mások. arra is kíváncsi vagyok, Tatsuki miket lát még benne és hogy viszonyul majd hozzá? érdekes az ő szemszögéből vizsgálni Jeremyt

    VálaszTörlés