2012. május 13., vasárnap

66.

Jeremy

Shinji bejön és mintha mi sem történt volna, vetkőzni kezd, miközben Tatsuki visszafekszik. Nem tetszik nekem sem a férfi mozdulata, sem pedig az a csillogás a szemében. Megint betol egy nagy adag vizet, így egyértelmű, hogy hozok neki másikat, de mielőtt indulnék, nekem címzi a mondatot, ami megmosolyogtat. Ő már csak ilyen, ellenben nincs jól. Mindegy, indulok és felveszem a kancsót, majd ránézek.

- Úgy látom, lázas vagy, nem kéne valami gyógyszer, vagy ilyesmi? – kérdezem csendesen, komolyan is gondolva, mivel tudom, hogy ez a sebének sem tesz jót és a fájdalmait is fokozni fogja. Mindenesetre nem cselekszem addig, míg nem kapok engedélyt, így csak hozok még egy kancsó vizet. Kissé feleslegesnek érzem magam, ugyanakkor nem fogok most elmenni sehova és azt is fenntartom, hogy tudni akarom, mi van vele. Lehet, hogy ezért utólag majd megruház, de nem érdekel, sokkal inkább az, hogy miattam mozdult ki, pedig nem lett volna itt semmi gond. Ellenben most van, még ha szerinte nem is túl nagy, de van. ami valamennyire az én hibám és szeretném helyre hozni.

2 megjegyzés:

  1. a tehetetlenség egy nagyon gonosz dolog :(
    nem jó így, ilyen állapotban látni Tatsukit, ijesztő, hiába mondja hogy nem patkol el ilyen könnyen...
    remélem Shinji összeszidja!! (nem tudom miért mániám de valahogy vicces lenne :D )

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. A tehetetlenség tényleg egy rohadt dolog. =) Értem azt is, miért ijesztő Tatsukit így látni. Ő, mint az erő megtestesítője... ^^

      Törlés